Connect with us

Sport

LIVE: Ballkani pëson gol në minutën e parë

Published

on

Ballkani po ndeshet me ekipin turk, Sivasspor, në ndeshjen e grupeve të Conference League.

Sivasspor gjendet në vendin e dytë të grupit G, me katër pikë, e ndjekur nga Ballkani me një pikë.

1’ Ballkani ka pësuar gol qysh në momentet e para të nisjes së lojës, ende pa u bërë një minutë lojë. Për Sivasspor shënoi Fredrik Ulvestad.

1’ Fillon ndeshja

Lojtarët mbajnë një minutë heshtje për dhjetëra jetët e humbura nga përleshjet në një stadium në Indonezi.

Gjyqtarët spanjollë do të ndajnë drejtësinë në këtë ndeshje, në krye me Jose Luis Munuera.

Formacionet zyrtare:

Më poshtë mund të shihni disa pamje brenda autobusit të ekipit, rrugës për në stadium, si dhe momentin e daljes në stadium.

Rreth 100 tifozë të Ballkanit të pranishëm në stadium.

The post LIVE: Ballkani pëson gol në minutën e parë appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media