Connect with us

Lajme

Ahmeti: Nuk ka pasur zjarr e as grup zjarri (Video)

Published

on

Lideri i integristëve Ali Ahmeti në Reçic të Vogël takoi grupin e zjarrit. Në takim ishte edhe Sadulla Duraku.

Asgjë nuk e cënon integritetin e BDI-së deklaroi Ahmeti. Kreu i BDI-së mes tjerash theksoi se në BDI nuk ka pasur zjarr as grup zjarri .

Takimi vjen pasi një pjesë e antarëve e funksionarëve të BDI-së përmes një komunikate të nënshkruar nga Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Musa Xhaferi, Nevzat Bejta dhe shumë funksionarëve aktual e të dikurshëm të BDI-së kërkojnë nga Ahmeti që të gjejë zgjidhje për ruajtjen e unitetit partiak. Siç potencohet në komunikatë, ata kanë konstatuar se ka parregullësi brendapartiake të cilat duhet të anashkalohen menjëherë.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media