Connect with us

Shëndetësi

20 raste aktive me COVID-19

Published

on

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 20 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar tri raste infektimi me COVID-19 dhe janë shëruar katër pacientë, njofton Klankosova.tv.

The post 20 raste aktive me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK