Connect with us

Lajme

Tabaku: Edhe pas 200 mln euro investime, rrezikohet siguria kombëtare

Published

on

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka marrë pjesë në aktivitetin e organizuar nga Dhoma Amerikane e Tregtisë dhe ambasada e SHBA, që ka për qëllim rritjen e investimeve amerikane në Shqipëri. Tabaku shprehet se Shqipëria duhet të përfitojë sa më shumë nga kompanitë e teknologjisë, sidomos në fushën e informatikës dhe kibernetikës. “Kënaqësi të isha […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media