Connect with us

Lajme

Sulmi kibernetik prek edhe shëndetësinë, qytetarëve u shtyhen vizitat

Published

on

Sulmi kibernetik në Shqipëri ka prekur edhe shëndetësinë. Sistemi i referimt te mjeku i familjes ditët e fundit nuk ka funksionuar normalisht. Burimet bëjnë të ditur se sistemi i referimit të mejkut të familjes nuk ka funksionuar të shtunën dhe paraditen e së hënës dhe të martës. Kjo ka berë që disa vizita të shtyhen […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media