Connect with us

Lajme

SPAK kërkoi 1 vit burg, GJKKO shpall të pafajshme anëtaren e KPK-së Etleda Çiftja

Published

on

GJKKO shpall të pafajshme Anëtaren e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, Etleda Çiften. Mësohet se vendimi është marrë sot, me mbajtjen e seancës vendimtare për Çiftjan. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar (SPAK) ka kërkuar dënim me 1 vit burg për akuzat “falsifikim dokumentesh” dhe “fshehje pasurie”. Por gjyqtari Erion Bani i […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media