Connect with us

Sport

Shikoni “bombën” e lansuar nga Suarez (VIDEO)

Published

on

Luis Suarez e ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm në derbin Nacional dhe Penarol.

Suarez shënoi nga distanca duke ia mundësuar që ekipi i tij ta fitojë derbin e zjarrtë mes dyja ekipeve.

Nacional fitoi me rezultat 3:1 derisa ish-futbollisti i Liverpoolit dhe Barcelonës e shënoi golin e dytë.

The post Shikoni “bombën” e lansuar nga Suarez (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media