Connect with us

Lajme

Parashikimi i motit për ditën e martë, 20 shtator 2022

Published

on

Moti ditën e martë parashikohet të jetë i paqendrueshëm. Pjesa e parë e ditës parashikohet me mot me kthjellime e alternime vranësirash mesatare deri të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Më pas përsëri mot i kthjellët në të gjithë territorin. Duke filluar nga dita e Mërkurë deri dhe ditën […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media