Connect with us

Lajme

Merret vendimi/ Mbyllet gjimnazi në Tiranë, ja çfarë do ndodhë me nxënësit

Published

on

Qeveria Shqiptare ka vendosur këtë të enjte që të mbyllë gjimnazin “Mehmet Akif Ersoy” në Tiranë. Vendimi është publikuar sot dhe gjimnazi turk në Shqipëri duhet të pajisë nxënësit me dokumentacionin e nevojshëm që ata të transferohen në institucione të tjera arsimore. “Mbylljen e veprimtarisë së institucionit arsimor privat parauniversitar “Mehmet Akif Ersoy”, i licencuar […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media