Connect with us

Lajme

Manjani: Dokumentet duhet t’i ruajë shteti, media ka detyrën që t’i bëjë publike

Published

on

Ylli Manjani ka komentuar vendimin e prokurorisë për të censuruar mediat në lidhje me publikimin e materialeve që hakerat iranianë kanë marrë në serverat e shtetit shqiptar dhe i kanë bërë publike. Duke folur përballë moderatorit Adi Krasta, prokuroria para se të censurojë median, duhet të hetojë personat përgjegjës që duhej të ruante dokumentet që […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media