Connect with us

Sport

Mane shpërndan 1 mijë autografe për 105 minuta

Published

on

Sulmuesi i Bayernit Sadio Mane, njihet për thjeshtësinë e tij.

Madje atij shpesh i pëlqen të kalojë kohë me fansat.

Të njëjtën gjë Mane e bëri edhe të dielën në mëngjes.

Senegalezi i shpërndau 1 mijë autograme për 105 minuta dhe bërë fotografi me tifozët në “Sabener Stasse”, shkruan gazeta gjermane Bild përcjell Klankosova.tv

Po ashtu 30 vjeçari ka bërë edhe shaka me fansat.

The post Mane shpërndan 1 mijë autografe për 105 minuta appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media