Connect with us

Lajme

Makina përplas gruan në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

Published

on

Një grua është përplasur mëngjesin e sotëm nga një makinë në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës Qemal Mici, lagjia nr.17. E plagosura është dërguar me urgjencë në spital. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media