Connect with us

Sport

Liverpool – Napoli, formacionet zyrtare

Published

on

Liverpool dhe Napoli sonte zhvillojnë ndeshjen e tyre në xhiron e parë të fazës së grupe në Champions League.

Ndeshja, e cila transmetohet drejtpërdrejt në Klan Kosova, luhet në stadiumin “Diego Armando Maradona”, në Itali.

Ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare:

The post Liverpool – Napoli, formacionet zyrtare appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media