Connect with us

Lajme

“LDK-ja do t’i fitojë zgjedhjet nacionale”

Published

on

Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Xhafer Tahiri ka thënë se partia e tij është duke marrë shënime se çka duhet të ndryshohet në vend. 

Tahiri në Prime Time, ka thënë se është e sigurt që në zgjedhjet e përgjithshme, LDK-ja do t’i fitojë ato.

“Një gjë është sigurt, kurdo që të vijnë zgjedhjet e përgjithshme nacionale, LDK-ja do të jetë aty për t’i fituar ato zgjedhje, dhe për të sjellë një ndryshim cilësor dhe meritor”, ka thënë ai.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media