Connect with us

Kosovë

Kini kujdes nga ky person është super mashtrusi Blerton Peci nga Mitrovica

Published

on

Personi që shikoni në foto është Blerton Peci nga Mitrovica i cili mashtron njerëzit në internet duke ju marrë para dhe në këmbim ai hiqet si person që shet faqe ne Facebook apo Instagram.

Deri më tani nga verifikimet e gazetës tonë bëhet me dije se deri më tani ka mashtruar disa persona.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media