Connect with us

Sport

Herën e fundit kur Barça fitoi Champions Leaguen, yjet e tanishëm të Realit ishin “fëmijë” (FOTO)

Published

on

Kur në vitin 2015 Barcelona u shpall kampione në Champions League, lojtarë të tanishëm që bëjnë nam në klubin kundërshtar të këtij ekipi, Real Madrid, në atë kohë ishin jo të famshëm e mosha e tyre po ashtu ishte e vogël.

Në një fotografi që po qarkullon në internet, shihen yjet e tanishëm, Rodrygo, Camavinga, Tchouaméni dhe Vinícius, duke luajtur futboll në fusha të blerta e duke veshur fanella të klubeve të ndryshme.

Tani, të katër lojtarët kanë debutuar vetë në kompeticionin më të madh në Evropë, ndërkohë që mbete të shihet nëse do mund ta dërgojnë ekipin madrilien drejt triumfit. /Klankosova.tv/

The post Herën e fundit kur Barça fitoi Champions Leaguen, yjet e tanishëm të Realit ishin “fëmijë” (FOTO) appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media