Connect with us

Sport

Ekipi i Ballkanit mbërrin në aeroportin e Prishtinës (FOTO)

Published

on

Stafi dhe lojtarët e Ballkanit kanë mbërritur në aeroportin “Adem Jashari”, pasi u nisën nga Praga në orën 08:30, njofton Klankosova.tv.

Ekipi mbërriti pa probleme në nisjen e dytë, pasi që mbrëmë u detyruan të kthehen për shkak të një incidenti në aeroplan, ku xhami i përparmë u plasarit.

Suharkasit po ktheheshin nga Praga, pas ndeshjes që zhvilluan me Slavia Praga në Conference League, ku humbën me rezultat të ngushtë, 3-2.

Rrezikohet stafi dhe lojtarët e Ballkanit, aeroplanit i plasaritet xhami

Stafi dhe lojtarët e Ballkanit nisen sot në 08:30 nga Praga, pas incidentit me aeroplanin (FOTO)

Lojtarët dhe stafi i Ballkanit gati për nisje (FOTO)

 

The post Ekipi i Ballkanit mbërrin në aeroportin e Prishtinës (FOTO) appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media