Connect with us

Lajme

Bulevardi me kamera/ Çfarë dyshohet mbi vrasjen e 19-vjeçarit në Shkodër

Published

on

19 vjeçari , Erjon Xhenje është vrarë në një lokal në Shkodër, mbremjen e sotme, Burimet policore nga vendngjarja thonë se kanë qënë disa persona që janë afruar dhe kanë qëlluar drejt tij, ndërsa 19 vjeçari ka qenë në një lokal, në bulevardin Bujar Bishanaku. Autorët mësohet se kanë qenë me motoçikletë dhe më pas […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media