Connect with us

Lajme

Aksident në Vlorë, motori përplas 17-vjeçaren

Published

on

Një aksident ka ndidhur në rrugën përballë gjimnazit Ali Demi në Vlorë ku një motor ka përplasur një gjimnaziste 17-vjeçe. Për pasojë kjo e fundit ka mbetur e plagosur së bashku me drejtuesin e motorit, 19-vjeç. Të dy janë dërguar në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Dyshohet se vajza ka dalë nga shkolla […]

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media