Connect with us

Shëndetësi

589 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Published

on

Aktualisht në vendin tonë janë gjithsej 589 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orëve të kaluara është konfirmuar një vdekje dhe 21 raste të reja me këtë virus, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 88 persona.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media