Connect with us

Shëndetësi

41 raste aktive me COVID-19

Published

on

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 41 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa është regjistuar veç një rast infektimi me COVID-19 dhe janë shëruar shtatë pacientë, njofton Klankosova.tv.

The post 41 raste aktive me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media