Connect with us

Ndryshe

30-vjeçarja bën testin e ADN-së dhe zbulon se i dashuri është vëllai i saj biologjik

Published

on

Kur kaloni vite me një partner, ka të ngjarë të përjetoni momente të shumta të rëndësishme së bashku. E njëjta gjë është e vërtetë për një çift që kanë shijuar gjashtë vite të lumtura në një lidhje dhe kanë bërë “gjithçka” që do të prisnit të bënte një çift që ka kaluar kaq shumë vite bashkë.

Nga takimi me familjet e njëri-tjetrit, te planifikimi i së ardhmes së tyre, dyshja menduan se secili kishte gjetur gjysmën tjetër. Por e ardhmja e çiftit ka mbetur e varur dhe lumturia e tyre u shkatërrua, pas një zbulimi shokues.

Çifti ka mbetur zemërthyer pasi mësoi se në të vërtetë janë vëlla dhe motër, duke mos e kuptuar kurrë pasi të dy u birësuan në një moshë të hershme. Por kur testet e ADN-së, të bëra me shpresën për të gjetur më shumë për veten e tyre, zbuluan një të vërtetë që nuk e prisnin kurrë, dhe çifti mbeti në një dilemë të thellë, shkruan Mirror, transmeton Klankosova.tv.

Historia befasuese u zbulua pasi e dashura ndau përvojën e saj në një postim në forumin Reddit “offmychest”.

Gruaja pohoi: “Sapo mora vesh se kamë qenë në lidhje me vëllanë tim biologjik për 6 vjet”.

Ajo shpjegoi: “Unë jam 30-vjeçare dhe vëllai im 31. Unë thjesht do ta quaj të dashurin tim për shumicën e kohës ndërsa e shkruaj këtë. Ndihem çuditshëm për këtë. Unë u birësova si fëmijëve dhe këtë nuk e dija deri në shkollën e mesme. Nuk u ndjeva e tradhtuar apo kujdesur shumë. Unë i dua prindërit e mi dhe prindërit e mi më duan mua. Kush kujdeset nëse ata nuk janë prindërit e mi të vërtetë. Edhe i dashuri im u birësua dhe kur u njohëm ishte një nga gjërat që ne e bënim. Të dy nuk mësuam se ishim të birësuar deri në shkollën e mesme dhe të dy ishim me fat dhe kishim familje të mira. Marrëdhënia jonë ishte dhe është ende e mrekullueshme. Ne e kuptuam njëri-tjetrin shumë shpejt. U tërhoqëm shpejt. Unë kurrë nuk kam takuar dikë dhe kam ndjerë tërheqje dhe familjaritet të menjëhershëm. Tani e di që rehatia dhe familjariteti është sepse ai është vëllai im. Ne kemi bërë gjithçka që mund të bënte një çift që ka 6 vite bashkë. Ne kemi thënë se e duam njëri-tjetrin, kemi bërë seks, kemi festuar përvjetorë, kemi takuar familjet e njëri-tjetrit”.

Postimi që atëherë është bërë viral dhe është shpërndarë në platforma të shumta, duke përfshirë @twohottakes, llogarinë TikTok për një podcast që sheh hostet që reagojnë ndaj postimeve në Reddit.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media