Connect with us

Shëndetësi

196 raste aktive me COVID-19

Published

on

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 196 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar katër raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 49 pacientë, njofton Klankosova.tv.

The post 196 raste aktive me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

NA NDIQ NË FACEBOOK