Connect with us

Shëndetësi

10 qytetarë të infektuar me COVID-19

Published

on

10 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit.

Ministria e Shëndetësisë tutje njofton se nuk ka viktima dhe se numri i rasteve aktive është 55, transmeton Klankosova.tv.

Janë kryer 189 testim, ndërkohë 19 qytetarë janë shëruar.

May be an image of text that says 'NDETESISE NN COVID-19 Doza 1 Prva First dose 904.284 ç 22. 09. 2022 Doza 2 Druga /Second dose 824.657 Testime Doza 3 Treća Thiro dose 105.128 oret fundit lednia Tested within hrs 189 0000 Doza Cetrvrta Fourth dose 1.779 pozitive slučajevi/ Poi 10 pozitivitetit pozitivnih testova/ positivity 0.52% Numri % dozave sheruar Izlečeni Recovered 19 COVID-19 number adminstered 1.836.040 Vdekje Umrli/ Deaths Raste aktive Active 55 vaksinuar Tevaksinuarbrenda brenda 24oreve Vakcinisani poslednja časa Vaccinated within hours 16'

The post 10 qytetarë të infektuar me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media