Connect with us

Shëndetësi

Sot dy vdekje dhe 783 raste të reja me COVID-19

Published

on

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar dy raste të vdekjeve me COVID-19.

Sipas MSh, sot po ashtu janë regjistruar edhe 783 raste të reja me koronavirus, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

The post Sot dy vdekje dhe 783 raste të reja me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media