Connect with us

Shëndetësi

Një viktimë dhe 519 raste të reja me COVID-19

Published

on

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit një person ka humbur jetën nga COVID-19.

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar 519 raste të reja, teksa janë shëruar 779 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në vend është 4,586 raste.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media