Connect with us

Shëndetësi

Një viktimë dhe 166 raste të reja me COVID-19

Published

on

Një person ka humbur jetën nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit, sipas Ministrisë së Shëndetësisë.

Gjatë këtyre orëve janë regjistruar edhe 166 raste të reja teksa janë shëruar 519 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Numri i rasteve aktive me koronavirus është 1,900 raste.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media