Connect with us

Shëndetësi

Një i vdekur dhe 780 të infketuar me COVID-19

Published

on

Ministria e Shendetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit është konfirmuar një vdekje dhe 780 raste të reja me COVID-19.

Ndërsa numri i personave të shëruar është 1.562, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

The post Një i vdekur dhe 780 të infketuar me COVID-19 appeared first on Klan Kosova.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media