Connect with us

Shëndetësi

Dy të vdekur dhe 191 raste pozitive me COVID-19

Published

on

Dy persona kanë vdekur nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Ndërkohë siç njofton Ministria e Shëndetësisë përmes raportit të fundit, 191 raste janë pozitive me koronavirus.

Janë kryer 926 testime, 255 qytetarë janë shëruar ndërsa 1 mijë e 325 raste janë aktive, transmeton Klankosova.tv.

May be an image of text

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media