Connect with us

Shëndetësi

5,561 raste aktive me COVID-19

Published

on

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 5,561 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar për dy viktima, teksa janë regjistuar 783 raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 952 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media