Connect with us

Shëndetësi

2,254 raste aktive me COVID-19

Published

on

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 2,254 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar viktima, teksa janë regjistuar 188 raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 483 pacientë, njofton Klankosova.tv.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media