Connect with us

Lajme

Daria e vogël mundi sëmundjen, shkon në shtëpi e shëndoshë

Published

on

Daria e vogël mundi leuçeminë dhe duke u kapur për dore me vëllain e saj më të madh i ra ziles në Klinikën e Fëmijëve.

Gjatë luftës së saj me sëmundjen, publiku maqedonas ka mundur të përcjellë rregullisht situatën përmes profilit të saj në Facebook, ku është publikuar një video emocionuese e ziles së saj.

“Besoi se do të mundte dhe ia doli” – thuhet në përshkrimin pranë videos.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media