Connect with us

Ndryshe

Aktorja e njohur turke martohet me basketbollistin shqiptar nga Maqedonia e Veriut

Published

on

Aktorja e njohur turke, Ebru Sahin dhe basketbollisti shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Cedi Osmani të premten e kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Ata u martuan në Ohër, me ç’rast publikuan edhe pamje nga festa, shkruan rtv21.tv

Të veshur në të bardha, çifti duket mjaft i lumtur.

Nga pamjet e publikuara nga Ebru në instastory shihet se në festën e tyre këndoi këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani.

Ebru dhe Cedi dasmën do ta bëjnë me 7 korrik në Çesme.

Kujtojmë që, Ebru Sahin dhe Cedi Osmani janë në lidhje qe tri vjet, ndërsa para një muaji e kanë bërë fejesën./21Media

NA NDIQ NË FACEBOOK