Connect with us

Kosovë

Tifozët grekë provokojnë, shfaqen me flamur të Serbisë, brohorasin “Kosova është Serbi”

Published

on

Foto nga Albanian Post

Pak para fillimit të ndeshjes Kosovë – Greqi në Volos, tifozët grekë kanë filluar të provokojnë ata kosovarë, duke ua ekspozuar flamurin e Serbisë dhe gjithashtu duke brohoritur “Kosova është Serbi”.

Kosova luan kundër Greqisë në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ndeshja e parë në Kosovë u fitua nga Greqia.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media