Connect with us

Shëndetësi

52 raste aktive me koronavirus

Published

on

52 raste janë aktive me koronavirurs në Kosovë.

Ndërkohë, Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit, tetë qytetarë rezultuan pozitivë për COVID-19, dhe s’pati viktima.

Katër është numri i personave të shëruar, transmeton Klankosova.tv.

No photo description available.

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media