Connect with us

Sport

Rrahje mes lojtarëve në ndeshjen Shkëndija-Shkupi (VIDEO)

Published

on

Në pjesën e dytë ka ndodhur një incident në ndeshjen Shkëndija-Shkupi, ku për një moment ka filluar rrahja mes lojtarëve, përcjell TV21. Pas incidentit, në stadium janë futur edhe disa tifozë.

Pas një ndërprerje të shkurtër dhe ndërhyrjes së autoriteteve, ndeshja ka nisur sërish.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media