Connect with us

Tech & Auto

Ford Taunus, viti 1973, një kujtim i bukur nga babai (VIDEO)

Published

on

Mëngjesi i ditës së sotme vazhdon me Milotin dhe rrëfimin e një djaloshi, i cili veturën e tij e trashëgoi nga babai.

Sot ajo veturë ka pësuar ndryshime mirëpo ç’transformimi iu bë,  ju tregojmë vetëm përmes rrëfimit.

NA NDIQ NË FACEBOOK