Connect with us

Lajme

Fshati Shipkovicë i Tetovës për “kryeplak” të katundit e vendos një grua (VIDEO)

Published

on

Në fshatin Shipkovicë të Tetovës për “kryeplak” të katundit vendoset një grua. Klan Maqedoni vizitoi mbledhjen e kryesisë të anëtarëve të këtij fshati ku dhe u emërua Qibatie Kurti si “kryeplakë”.

Më poshtë pamje nga mbledhja:

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media