Connect with us

Tech & Auto

X-Gaming & X Team, vendi dhe ekipi ideal i lojërave kompjuterike (VIDEO)

Published

on

Gazetari Ardian Gaxherri, sjellë storien për një vend ideal për lojërat kompjuterike.

Përveç kësaj do të mësoni më shumë për grupin X-team, disa djem nga qytete të ndryshme të Kosovës, të cilët tashmë po bëjnë namin edhe në organizimet ndërkombëtare sa i përket lojës CSGO.

Më poshtë mund të shihni intervistën e plotë:

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media