Connect with us

Bota

Ushtarët ukrainas martohen në kohë lufte (FOTO)

Published

on

Në mes të luftës, një çift nga forcat e mbrojtjes territoriale të Ukrainës, janë martuar.

Kjo martesë ndodhi jo shumë larg një postblloku në periferi të Kievit, raporton BBC, transmeton Klankosova.tv.

Valery dhe Lesya, mbajtën një ceremoni të vogël të rrethuar nga anëtarë të tjerë të forcave të armatosura të Ukrainës dhe kryebashkiaku i Kievit.

 

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media