Connect with us

Tech & Auto

Shqiptari që jeton në Gjermani, e sjell veturën e vjetër në Kosovë për ta restauruar (VIDEO)

Published

on

Kjo veturë nuk ka ardhur në Kosovë nga ShBA-ja, por nga një vend tjetër për t’u restauruar në vendin tonë.

Pronari i kësaj veture është shqiptar dhe jeton në Gjermani, përcjell Klankosova.tv.

Ai konsiderohet si marakli i veturave të vjetra.

Për më tepër, ndiqni storien e mëposhtme:

Advertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media