Connect with us

Lajme

Nuk ndalet Berisha! Zbulohet ç’do ndodhë më 16 Janar

Published

on

Sali Berisha nuk ndalet! Pas perjashtimit qe i beri Lulzim Basha atij dhe grupit te rithemelimit, ish kryeministri ka vendosur te vijoje strategjine e tij te ringritjes se kesaj force politike.
Burime per shkodranews bejne me dije se lideri historik do te jete ne Shkoder te dielen e 16 janarit ne oren 11.00 ne nje takim te madh me demokratet ne pallatin e sportit Qazim Dervishi.

Ai do te shpalose platformen e tij dhe aksionin opozitar qe do ndiqet per largimin e dyshes Rama – Basha, qe sipas ish kryeministrit kane marre peng opoziten. Strategjia e Berishes do jete ajo e takimeve me demokratet ne te gjithe vendin, vijimi i protestave dhe marrja e selise se PD, duke e çliruar nga ata qe ai i quan pengmarresit e saj.
Te njejtat burime theksojne se pjesmarrja do te jete e gjere me demokrat nga Shkodra, Malesia e Madhe, Vau Dejesi, Puka e Fushe Arrezi. ShkodraNews

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com