Connect with us

Kosovë

Momenti kur një person rrëzohet nga skilifti në Brezovicë, në lartësi mbi 10 metra

Published

on

Një person gjatë ditës së sotme në Brezovicë është rrëzuar nga skilifti.

IndeksOnline ka siguruar momentin kur një person shihet duke u mbajtur me dy duart në pjesën e poshtme në ulëses së skiliftit në Brezovicë.

Ende nuk dihet si përfundoj ky pushues në këtë gjendje mirëpo në një moment i njëjti kishte vendosur të lëshonte duart dhe të binte në tokë.

Në pjesën ku një person bien ga skilifti thuhet se është mbi 10 metra lartësi./IndeksOnline/

NA NDIQ NË FACEBOOK