Connect with us

Kosovë

Autobusi rrëshqet prej rrugës në Ferizaj, ka të lënduar

Published

on

Një vetaksident ka ndodhur në Mirash të Ferizajt, ku një autobus ka rrëshqitur dhe ka dalur nga rruga.

Rasti është konfirmuar nga Policia e Kosovës.

“Një autobus i udhëtarëve me targa vendore ka shkaktuar vetaksident (ka rrëshqitur) me këtë rast është lënduar një person”, ka thënë Kanun Veseli, zëdhënës i Policisë për këtë rajon.

Tutje ai ka shtuar se i lënduari është dërguar në Qendrën Emergjente në Ferizaj.

“Njësitet e Policisë janë në vendin e ngjarjes, po e hetojnë rastin”, ka shtuar Veseli.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com