Connect with us

Ndryshe

Armina Mevlani reagon për protestën e vjehrrit: Berisha është…

Published

on

Partnerja e Shkëlzen Berishës, ka reaguar në lidhje me protestën e mbajtur sot nga vjehrri i saj Sali Berisha, për të marrë me forcë selinë e Partisë Demokratike.

Armina Mevlani, e quan opozitën e Bashës false dhe të mbështetur nga Policia, ndërsa shton se demokratët dhe opozita e vërtetë dhunohet sepse dëshiron të hyjë në shtëpinë e vet.

Ndër të tjera Mevlani shprehet se Basha dinjitetin e ka fjalë të huaj, pasi po ta njihte do të ishte larguar pas disa humbjeve radhazi.

“Kjo është situata e trishtë ku ndodhet sot opozita ‘fallco’ e mbështetur nga Policia e Shtetit. Dhe opozita e vërtetë e dhunuar sepse dëshiron që të hyjë në shtëpinë e vet.

Me të drejtë dhe vota të plota! Nuk ka bërë vaki që dikush të qëndrojë me dhunë kur demokratët nuk e duan.

Pak dinjitet zotëri. Pak dinjitet. Megjithëse dinjitetin e ke fjalë të huaj. Sepse po ta njihje do të ishe larguar që kur humbe për herë të 100.”, shkruan Mevlani.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com