Connect with us

Sport

Robin Krasniqi në Shkup për natën e vitit të ri (FOTO)

Published

on

Jo Dubai, jo Stambolli e as New York, por Shkupi është vendi ku Robin Haxhi Krasniqi ka përzgjedhur ta kalojë natën e ndrimit të vitit kalendarik.

Një foto e publikuar në rrjetet sociale, ka bërë të ditur se boksieri i famshëm shqiptarë është në Shkup, ndërsa ka qenë në mesin e gazetarëve Ersan Pajaziti dhe Aziz Sahiti në një lokal të Shkupit.

Kujtojmë se Krasniqi është i lidhur ngushtë me fenë myslimane dhe madje kjo vizitë e tij në Shkup nuk mund të thuhet se ka qenë për të festuar vitin e ri, por vetëm për të kaluar kohë me miq nga kryeqyteti i Maqedonisë së Veriut.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com