Connect with us

Sport

E TRISHTË/ Ditë zie për futbollin shqiptar, ish-portieri i njohur ndahet nga jeta në moshën 50-vjeçare

Published

on

Ditë zie për futbollin shqiptar dhe skuadrën e Apolonisë, teksa ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeçare, ish-portieri Arben Sinani.

Ky lajm është bërë i ditur nga miqtë dhe të afërmit e tij. Sinani është ndarë nga jeta si pasojë e COVID-19 duke mos e fituar dot betejën me virusin e tmerrshëm.Një lajm i hidhur ky për futbollin shqiptar, klubin e Apolonisë, familjarët dhe miqtë e tij pas ndarjes nga jeta të ish-portierit Arben Sinani. /PANORAMASPORT.AL

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com