Connect with us

Bota

Tragjedi në Itali! I riu shqiptar hidhet nga maja e pallatit, humb jetën

Published

on

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brindisi të Italisë.

Një 28-vjeçar me origjinë shqiptare është hedhur nga maja e Monumentit të Detarit që është 50 metra e lartë,  dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të tmerrshme, ndërsa mësohet se hetimet kanë nisur.

Edhe në vitin 2015, një 34-vjeçar nga Brindisi i ka marrë jetën vetes, duke u hedhur nga i njëjti vend si i riu shqiptar./albeu.com

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com