Connect with us

Ndryshe

Plas sherri në parking/ Pedagogia e skandaleve rreh burrin në sy të të gjithëve (VIDEO)

Published

on

Nuk janë të pakta rastet kur çiftet burrë e grua zihen në publik.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi në një parking në Bosnje-Hercegovinë.

Situata e pazakontë është shënuar në afërsi të një qendre tregtare.

Mediat vendase bëjnë me dije se gruaja në fjalë është profesoresha Edisa Trumiç dhe partneri i saj, profesor Adnan Hoxhiç.

Emri i Edisa Trumiç është e njohur edhe më parë për publikun.

Ajo u bë virale në rrjet, ku në një video shihej dhe dëgjohej teksa ofendonte studentët duke i cilësuar si “qen”.
Ngjarja e plotë u mbulua, ndërsa prof. Trumiç është ende ligjëruese në Fakultetin e Farmacisë në Tuzla.

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com