Connect with us

Lajme

Nesër mblidhet LSDM për dorëheqjen e Zaevit!

Published

on

Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë nesër do të mbledhë kryesinë qendrore dhe ekzekutive për të shqyrtuar dhe vendosur ndaj dorëheqje së liderit të partisë, Zoran Zaev.

Këto mbledhje duhet të mbaheshin më 23 nëntor, por u anuluan për shkak të tragjedisë në Bullgari./TV21

AdvertisementAdvertisement

NA NDIQ NË FACEBOOK

Click Here To Join Native Media
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com